Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

GOLDA MEIR BOHEMIA HILL je nový ŠAMPION ČMKU !!!

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

MilanMilan
Earl GreyEarl Grey
BlossomBlossom

Bernský honič - nepřehlédněte

04.09.2018

Náš výstavní rok 2018 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

03.12.2016

G A L E R I E   šampionů...

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

28.01.2016

WORLD ATLAS OF DOG BREEDS s naším Abaxem vyšel v USA!

»

ŠTĚŇATA / puppies 2019

PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA!

Naše milá Meira (celým jménem GOLDA MEIR Bohemia Hill) pojede za ženichem do Švýcarska; je to krasavec z našeho chovu Czardas (CORAL Bohemia Hill), který má zcela jiné předky než Meira. Těšíme se na štěňátka, jejichž dědečkem bude náš slavný Bandiére...

ICH GOLDA MEIR BOHEMIA HILL je testována na genové varianty zodpovědné za hnědé zbarvení srsti: "NENESE VLOHU PRO HNĚDOU BARVU"!

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci GOLDA MEIR a GENTLEMAN FINCH, potomci úžasné Bregje Fan de Hegedyk - "Bijou" (import z Holandska). 

V naší chovatelské stanici se od jejího založení v r. 2004 narodilo jen 46 štěňat, ale titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 10x získal jedinec s "příjmením" BOHEMIA HILL.

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Baby maminkou

16.02.20193

Baby s rodinkou

Další úžasná štěňátka přišla mezi nás; na svět je přivedla krásná Francess Baby Bohemia Hill. Prckové si dávali pěkně na čas, nikoli co do termínu, ten byl podle očekávání, ale co do intervalů. Každé další štěňátko zřejmě čekalo u východu se stopkami v ruce a teprve když uplynuly dvě hodiny, šlo na to. Postupně jsem dostávala zprávy o narození tří chlapečků a jedné princezničky, ta měla podle předpokladu být poslední. Ale nebyla! Mimo porodnici se zcela nečekaně vyloupl další kluk a nakonec, to už Baby byla zase zpátky v porodní bedně, ještě druhá holčička. Porodní váhy byly nesmírně vyrovnané, prckové a maminka jsou zdrávi, všechno, jak má být. Gratulujeme chovatelce i mamince a na startu přejeme štěňátkům krásný život v milujících rodinách. 

Aktuálně z Bernského týdeníku

Masopust

10.02.20195

Uběhl další rok a my jsme včera měli v obci opět masopust. Tam nikdy neopomeneme s někým ze psů zavítat, je to příležitost se pozdravit se známými a hlavně se pobavit, protože o legraci tu není nikdy nouze. Umím si představit, co dá práce všechno zorganizovat, jde o celodenní akci a v programu si každý něco najde. Nás nejvíc zajímají maškary, baví nás sledovat reakce psů na povědomé hlasy v podivném přestrojení. Meira by si bývala s velkou chutí dala jitrnici, ale to jsme jí raději neumožnili. Hezky prožitý den byl navzdory studenému větru a sněhové pokrývce příslibem jara, na které už se těšíme, a to tak, že dost!

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.