Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Greta na první výstavě!

11.11.20191

Galba Cervarius

10.11.2019

Letos je to poprvé, co jsme se nezúčastnili perfektní a široce oblíbené Svatomartinské výstavy v Mladé Boleslavi. Ovšem zastoupení jsme tam měli, na výstavě se prezentovala mladá Greta (Galba Cervarius), dceruška skvělého dvojnásobného interšamiona (C.I.B. a C.I.E.) Eared Elfa Bohemia Hill:

SVATOMARTINSKÁ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV 9.11.2019

Galba Cervarius (třída mladých): V1, Vítěz třídy

Rozhodčí: pan Ing. Leoš Jančík

Greta má vynikající posudek a od pana rozhodčího dostala výslovné doporučení, aby dál chodila na výstavy, neboť má veliký potenciál. 

Více »

A zase ten Kyösti!

28.10.20191

Kyösti

28.10.2019

Báječné zprávy přišly od Jaany a Tommiho z Finska! "Náš" úžasný Kyösti (Décent Dauphin Bohemia Hill) se prezentoval se svým synkem Hemmem na výstavě v Lotyšsku. A klukům se dařilo, ale to není žádné překvapení. Kyösti je nový Baltic Veteran Winner 2019 a Best of Breed, Hemmo je Baltic Winner 2019, Latvian Show Champion a Baltic Show Champion. Děkujeme našim přátelům za zprávu a nádhernou prezentaci a posíláme do Finska velikánskou gratulaci. To je další z našich pejsků, který odešel do té své správné rodiny, to je přece velké štěstí!

Pozdrav od Britta

21.10.20191

Britt

21.10.2019

Britt byl úplně prvním štěňátkem, které se narodilo naší Hispánce, minulý týden oslavil jedenácté narozeniny. Jeho rodina se na něj načekala a tak není divu, že odjížděl do nového domova mezi prvními. Britt nebydlí daleko a pravidelně nás navštěvuje; vždycky se o něm dozvíme spoustu novinek. Máme jeho překrásné fotky, žije totiž aktivním způsobem života, je to zdatný turista. Tento týden měl Brittík k nám naplánovanou cestu, avšak s ohledem na naše malá štěňata jsme to museli odložit; to mi je moc líto. Slíbili jsme si, že to napravíme, hned jak to půjde a my se už teď těšíme.  Když vidím tuhle fotku, nepochybuji, že Britt se do téhle rodiny prostě narodil, nemohlo to dopadnout lépe!!

Fanča ve škole

19.10.20192

19.10.2019

Fanynka se dnes poprvé vypravila do Prahy na výstavní trénink. Samozřejmě jsem byla celá nedočkavá, s čím přijede. Zkušenosti s Fany mne naučily; je nezbytné se připravit prakticky na všechno. Jen jedna věc mě překvapila, prý to bylo vcelku v pohodě. Fanynka pochopila, že má běhat, ne se zmítat na výstavním vodítku, dokonce při tom nosila ocásek pěkně předpisově (v prodloužení zádě). Bavilo ji se zdravit s jinými štěňátky, a že k nim patří lidé, to vzala jako fakt, se kterým nic nenadělá. Kdo chtěl, mohl ji pohladit. Tentokrát na semináři nebyla Pavlínka, tak se Fany věnoval Marian a Fanynka byla navýsost spokojená. Prima začátek, děkujeme!

Pozdrav z Holandska

17.10.20191

Blossom

17.10.2019

Blossom měla včera narozeniny, už jedenácté. Byly to její první, ke kterým jí už nemohla popřát všechno nejlepší její maminka, naše úžasná Hispánka; letos na jaře nás k našemu velkému zármutku opustila. Jak známo, Blossom z mateřské chovatelské stanice odešla do Holandska, kde ve třech letech změnila majitele. Z chovatelské stanice se dostala do perfektní rodiny, ve které je parťákem a mazlem. Se svými majiteli hodně cestuje a má se zkrátka prima. I tentokrát nám její rodina napsala, že Blossom je stále v perfektní kondici a všechno jde pořád dobře. Fotografie je z prázdnin ve Francii. Děkujeme a naše vřelé pozdravy míří do Holandska!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.