Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

GOLDA MEIR BOHEMIA HILL je nový ŠAMPION ČMKU !!!

Více »

Bernský týdeník

  • 1
  « PředchozíDalší »

Masopust

10.02.20195

10.02.2019

Uběhl další rok a my jsme včera měli v obci opět masopust. Tam nikdy neopomeneme s někým ze psů zavítat, je to příležitost se pozdravit se známými a hlavně se pobavit, protože o legraci tu není nikdy nouze. Umím si představit, co dá práce všechno zorganizovat, jde o celodenní akci a v programu si každý něco najde. Nás nejvíc zajímají maškary, baví nás sledovat reakce psů na povědomé hlasy v podivném přestrojení. Meira by si bývala s velkou chutí dala jitrnici, ale to jsme jí raději neumožnili. Hezky prožitý den byl navzdory studenému větru a sněhové pokrývce příslibem jara, na které už se těšíme, a to tak, že dost!

Credo a Giacomo

01.02.20193

Credo

01.02.2019

Na přelomu roku nebylo v Hájemství bernských honičů dvakrát veselo, smutné zprávy se nám nevyhnuly. O to větší radost máme z toho, že když nám teď píší naši odchovanci z vrhu "C", jsou to samé dobré zprávy! Předevčírem jsme dostali pozdrav z Německa od Giacoma (Camarade Bohemia Hill) a dnes od Creda z Rakouska. Oba bráškové se mají náramně, majitelé jsou s nimi maximálně spokojeni; oba jsou zdraví a šťastní a to je pro nás velká radost. Děkujeme a spolu s maminkou Hispánkou a sestřičkou Candy posíláme jejich rodinám vřelé pozdravy!!!

Trénink, trénink, trénink...

26.01.20191

Meira

26.01.2019

Naše Meira (Golda Meir Bohemia Hill) je od přírody dost neposedná a ráda si dělá, co chce; v tom se významně liší od svého hodného brášky. Ukázalo se, že výstavní trénink jí svědčí a dokonce ji baví! Posledně jsme s sebou vzali i Finche, kterému se nechtělo zůstávat doma. Zpočátku to vypadalo beznadějně, protože Finch si hlasitě stěžoval, že trénuje jen Meira, ale pak si všiml Aurory (gascon saintgeois), která také necvičila, jen se dívala. Aurora se na první pohled hodně podobá bernskému honiči a Finýsek se kolem ní roztomile točil. Meira mezitím cvičila s manželem, s Pavlínkou a s Miškou, dokonce i Marian si ji vzal do parády (na fotce). No a právě jeho napadlo vyzkoušet, jak by to našim sourozencům šlo v páru. A světe div se, Meira šla jako hodinky, byla to paráda!

Maruška na vítězné vlně...

13.01.20194

Meira BOB, BIG V

13.01.2019

Po BIG II na minulé výstavě v listopadu se Meira opět vytáhla:

NÁRODNÍ VÝSTAVA Brno 12.1.2019

ICH Golda Meir Bohemia Hill (třída vítězů): výborná 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, Best of Breed, Best of Group VI FCI - 5. místo a titul Šampion ČMKU

ICH Gentleman Finch Bohemia Hill (třída vítězů): výborná 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, Best of Opposite Sex

Oba národní vítězové Meira s Finchem spolu běhali o BOB; protože v tomto duelu zpravidla vyhrává Finch, šel s handlerkou Pavlínkou, aby předvedení bylo dokonalé. Meira běžela s manželem, který byl na to tak nepřipraven, že mával číslem v ruce. No a považte, Meira běžela tak, že bráškovi utekla! V závěrečných soutěžích se také dala záležet. Moc děkujeme oběma handlerkám, které nám k výsledkům pomohly, v kruhu Pavlínce Plucnarové a v závěrečné soutěži Mišce Matyášové!

ZOO Dvůr Králové nad Labem

07.01.201915

ZOO v noci

07.01.2019

O svátku Tří králů, tedy včera, končila v "naší" Zoologické zahradě ve Dvoře Králové nad Labem akce nazvaná Vánoční ZOO. To jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít a s Meirou a Finchem jsme si tam namířili hned několikrát (to je výhoda permanentek, s nimiž je spojen dokonce i bezplatný vstup psů). Je pravda, že živých zvířat bylo k vidění méně než ve dne, ale pastva pro oči to byla náramná, to zase joo!

  • 1
  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.