Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Novou evropskou vítězkou veteránů se ve Varšavě stala naše milá Interšampionka, světová vítězka, evropská vítězka, šampionka, klubová vítězka atd. atd.

BRILLANCE BOHEMIA HILL !!! 

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Noví interšampioni

16.12.20184

C.I.E. Finch

16.12.2018

Tak je to konečně doma kompletní. Meira a Finch mají černé na bílém, že jsou Mezinárodními výstavními šampiony. Každý z nich má na certifikátu uveden sedmkrát CACIB (stačí čtyři), ale naši sourozenci se na tituly načekali... Finch nejprve čekal na úspěšnou výstavu ve třetím státě, což pro něj bylo jarní Lucembursko; mohli jsme o jeho titul zažádat, ale čekali jsme na Meiru. Meira si v Lucemburku totiž CACIB z kruhu neodnesla, tak na třetí zemi čekala. V létě na světovce v Amsterdamu to dopadlo úspěšně a my jsme zažádali o titul interšampion pro oba sourozence. Z FCI nás prosili o trpělivost, zpracování výsledků z takové obrovské výstavy (40 000 psů) přece jen chvíli trvá. 

Více »

Potvrzeno!

11.12.2018

Eared Elf

11.12.2018

Tak už je to jasné, Eared Elf Bohemia Hill bude tatínkem! Znovu se potvrdilo, jaký je to šikovný kluk, kryje naprosto sám, spolehlivě a žádné otálení, hned jde na věc. Elfovu vizitku si můžete prohlédnout zde...

Štěňátka se narodí v Polsku v naší spřátelené chovatelské stanici CERVARIUS. Gratulujeme Anie a přejeme hlavně hladký průběh a žádné komplikace. Už se moc těšíme na plnou nůši zdravých krásných štěňátek.

Smutná zpráva

07.12.2018

07.12.2018

Právě nám napsali naši přátelé z holandského Fríska. Ve věku 14,5 roku dnes odešla Roos v.d. Oalde Broam, maminka naší Bijou. V roce 2016 jsme navštívili Ingrid a Lea a Roos se seznámila se svými vnoučky Meirou a Finchem. Bylo to překrásné setkání s přáteli po sedmi letech.Vždycky budeme na Roos vzpomínat s láskou a s díky za naši skvělou Bijou. 

Roos měla šťastný a naplněný život a odešla za duhový most v klidu a míru a byla mezi svými...

Výstava v Praze

04.12.2018

Casey a Baby

04.12.2018

Tentokrát máme zprávu z výstavního kruhu o švycké honičce Casey, která je z rodiny "naší" Baby. Casey je na fotce ta dvoubarevná,  ve skutečnosti se jmenuje Qissi vom Bergahorn, pochází ze Švýcarska a ve výstavních kruzích si vede velmi úspěšně. Výjimku neudělala ani v neděli, kdy zavítala na výstavu Prague Expo Dog a vyběhala si krásnou známku a tituly: výborná 1, Res. CAC a Res. CACIB. Baby svou skorosestru do Prahy doprovodila a fandila zdatně, což je na výsledku znát! No a kdo by se chtěl o této dvojici dočíst něco víc, tak může zde...

Šampioni...

21.11.2018

21.11.2018

Chvíli trvalo, než k nám tyhle diplomy a poháry doputovaly. To proto, že k jejich slavnostnímu předávání došlo na klubové výstavě, kterou Meira a Finch nenavštívili. Naštěstí je tam pro nás vyzvedla kamarádka Jana a vzala je v sobotu s sebou na Svatomartinskou výstavu do Mladé Boleslavi, kam se přijela podívat. Když jsem je pak doma chystala k focení, napadlo mne, že si někdy musím pro radost udělat souhrnnou fotku úrodičky pohárů, které naši psi získali za své úspěchy - jen v rámci českého klubu (!)

  • 5x VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY (Bandiére, 2x Candy, 2x Bodie)
  • 5x KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH (Bandiére, California, Berna, Bodie, Meira) ...

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.